0
93
sztukamalarstwo i rysunek   Active auction Seller: Clemens
#424: Jerzy Kossak (1886 – 1955) — Odwrót Napoleona spod Moskwy 1935

Description:

Odwrót Napoleona spod Moskwy. Olej na płycie. Sygnowany i datowany l.d.: 'Jerzy Kossak | 1935',

Parameters:

State: used

Condition: very good

Period: 1930–1939

Dimensions: 54 x 77 cm

Style: szkoła polska

Kind: sztuka dawna

Technique: olej

Theme: batalistyka

Support material: sklejka

Delivery and payment:

Delivery cost: 90 zł

Report a violation Inquiry to the seller